STOLARKA OKIENNO DRZWIOWA

Vobitech

W branży budowlanej aluminium zyskało popularność dzięki takim cechom jak sztywność, wytrzymałość, plastyczność oraz lekkość. Cechy te pozwalają na wykonanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach i przeróżnych kształtach. Wąskie profile pozwalają tworzyć transparentne, wizualnie dyskretne powierzchnie.
Nowoczesne systemy aluminiowe umożliwią tworzenie konstrukcji uchylnych, przesuwnych, obrotowych czy harmonijkowych, zarówno do budynków prywatnych, jak i usługowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

Stolarka-okienno-drzwiowa-okna
Vobitech

Stolarka okienno drzwiowa

OKNA

Okna w zależności od przeznaczenia oraz wymagań wykonywane są jako kwatery stałe, rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne, uchylno-przesuwne (patio), obrotowe, połaciowe a także okna podawcze (kasowe).  Kształt okien jest niemal nieograniczony: okna okrągłe, łukowe, trójkątne lub trapezowe

VOBITECH

Stolarka okienno drzwiowa

DRZWI

Oferujemy drzwi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,  w zależności od zapotrzebowania: jedno i dwuskrzydłowe przymykowe, drzwi przesuwne ręczne i automatyczne, uchylno-przesuwne, podnoszono przesuwne, harmonijkowe oraz wahadłowe.

Stolarka-okienno-drzwiowa-drzwi
Stolarka-okienno-drzwiowa-drzwi-panelowe
Vobitech

Stolarka okienno drzwiowa

DRZWI PANELOWE

Aluminiowe drzwi panelowe stanowią piękne wejście do budynku, które zwraca na siebie uwagę i dodaje uroku elewacji wejściowej.
Żaden inny system nie daje tylu możliwości jeśli chodzi o wymiary, kolory, materiały lub wyposażenie.
Wszystkie wzory drzwi można dodatkowo wyposażyć w pojedyncze doświetla boczne prawe lub lewe, dwustronne oraz naświetla górne, dzięki czemu wejście do domu wygląda jeszcze bardziej efektownie.

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Vobitech

Stolarka okienno drzwiowa

dRZWI AUTOMATYCZNE

Automatyczne systemy drzwi oferują komfort i elastyczność przy kreowaniu wygodnych wejść, usprawniających komunikację i nie stanowiących bariery dla niepełnosprawnych.
W zależności od sposobu otwierania, automatyczne drzwi dzielą się na: przesuwne (drzwi otwierają się na boki, wzdłuż fasady), rozwierane (skrzydła drzwi otwierają się do wewnątrz lub na zewnątrz budynku), obrotowe lub inaczej karuzelowe oraz balansowe (łączą cechy drzwi rozwieranych i przesuwnych).

SO_drzwiAutomatyczne
Stolarka-okienno-drzwiowa-aluminiowo-szklane
Vobitech

Stolarka okienno drzwiowa

SYSTEMY ALUMIONOWO SZKLANE

Różnorodność systemów aluminiowych umożliwia w sposób nowoczesny podzielenie oraz wydzielenie pomieszczeń, tworząc zupełnie nową przestrzeń. Dzięki połączeniu szkła z aluminium możemy stworzyć niepowtarzalne, przestronne, doświetlone i eleganckie wnętrza.

Konstrukcje aluminiowe stosować można również w rozmaitych konstrukcjach zewnętrznych, takich jak :

Zyskuje się w ten sposób niezbędną ochronę i elegancki, nowoczesny wygląd obiektów.

realizacje