Okienno Drzwiowa

W branży budowlanej aluminium zyskało popularność dzięki takim cechom jak sztywność, wytrzymałość, plastyczność oraz lekkość. Cechy te pozwalają na wykonanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach i przeróżnych kształtach.  Wąskie profile pozwalają tworzyć transparentne, wizualnie dyskretne powierzchnie.

Nowoczesne systemy aluminiowe umożliwią tworzenie konstrukcji uchylnych, przesuwnych, obrotowych czy harmonijkowych, zarówno do budynków prywatnych, jak i usługowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.

OKNA

Okna w zależności od przeznaczenia oraz wymagań wykonywane są jako kwatery stałe, rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne, uchylno-przesuwne (patio), obrotowe, połaciowe a także okna podawcze (kasowe).  Kształt okien jest niemal nieograniczony: okna okrągłe, łukowe, trójkątne lub trapezowe

DRZWI

Oferujemy drzwi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,  w zależności od zapotrzebowania: jedno i dwuskrzydłowe przymykowe, drzwi przesuwne ręczne i automatyczne, uchylno-przesuwne, podnoszono przesuwne, harmonijkowe oraz wahadłowe.


DRZWI PANELOWE

Aluminiowe drzwi panelowe stanowią piękne wejście do budynku, które zwraca na siebie uwagę i dodaje uroku elewacji wejściowej. Żaden inny system nie daje tylu możliwości jeśli chodzi o wymiary, kolory, materiały lub wyposażenie.

Wszystkie wzory drzwi można dodatkowo wyposażyć w pojedyncze doświetla boczne prawe lub lewe, dwustronne oraz naświetla górne, dzięki czemu wejście do domu wygląda jeszcze bardziej efektownie.


DRZWI AUTOMATYCZNE

Automatyczne systemy drzwi oferują komfort i elastyczność przy kreowaniu wygodnych wejść, usprawniających komunikację i nie stanowiących bariery dla niepełnosprawnych. W zależności od sposobu otwierania, automatyczne drzwi dzielą się na: przesuwne (drzwi otwierają się na boki, wzdłuż fasady), rozwierane (skrzydła drzwi otwierają się do wewnątrz lub na zewnątrz budynku), obrotowe lub inaczej karuzelowe oraz balansowe (łączą cechy drzwi rozwieranych i przesuwnych).


SYSTEMY ALUMINIOWO SZKLANE

Różnorodność systemów aluminiowych umożliwia w sposób nowoczesny podzielenie oraz wydzielenie pomieszczeń, tworząc zupełnie nową przestrzeń. Dzięki połączeniu szkła z aluminium możemy stworzyć niepowtarzalne, przestronne, doświetlone i eleganckie wnętrza.

Wykonujemy:

  • ścianki działowe
  • witryny sklepowe
  • boksy biurowe i kasowe
  • kioski(pomieszczenia biurowe, biura mistrzów, stanowiska kontroli, itp.)
  • drzwi wewnętrzne w ściankach (przymykowe, wahadłowe, przesuwne, szklane)

Konstrukcje aluminiowe stosować można również w rozmaitych konstrukcjach zewnętrznych, takich jak werandy, przedsionki (tzw. wiatrołapy)
i przeszklone zabudowy różnego rodzaju pomieszczeń np. balkonów Zyskuje się w ten sposób niezbędną ochronę i elegancki, nowoczesny wygląd obiektów.


Oferujemy również nietypowe projekty okiennej stolarki aluminiowej, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. 


W zależności od potrzeb i wymagań klienta zapewniamy szeroką gamę szyb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szyby pojedyncze i zespolone (jedno i dwukomorowe) w zależności od potrzebnych parametrów izolacji termicznej. Stosujemy zestawy standardowe, szkła barwione, refleksyjne- przeciwsłoneczne, o zwiększonej izolacyjności akustycznej, bezpieczne, antywłamaniowe i hartowane. Dodatkowo do drzwi proponujemy panele nieprzezierne stalowe lub aluminiowe ocieplane oraz szeroką gamę paneli ozdobnych.


Bezawaryjne użytkowanie naszych produktów zapewnia zastosowanie okuć i akcesoriów renomowanych firm.  Mogą to być okucia standardowe lub specjalne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta np elektrozamki, samozamykacze, wkładki atestowane, zamki antypaniczne, wzmocnienia antywłamaniowe, kontaktrony, różnego typu pochwyty, elektryczne i ręczne otwieracze nożycowe.


Nasze produkty są malowane proszkowo co daje możliwość wyboru z ok. 200 kolorów z palety RAL w połysku lub macie, a także anodowane oraz imitacje drewna.